Ako ťažiť/získavať bitcoiny – pasívny príjem

Ako ťažiť/získavať bitcoiny – pasívny príjem

Časy, kedy bolo možné Bitcoin ťažiť cez svoj počítač, či notebook, sú už dávno za nami. Robustnosť Bitcoin siete je už taká veľká, že by sa takáto ťažba vôbec neoplatila a človek čo by tak ťažil by šiel do mínusu. Samozrejme, je možné si kúpiť rôzne ťažiace stroje. To je ale investícia väčšia ako 1000€ , nesmie sa zabudnúť na spálenú elektrickú energiu a na celkovú údržbu daného stroja.

 

Kryptomena sa okrem nákupu za klasickú menu získava takzvaným “ťažením” (mining). Toto ťaženie spočíva v dekryptovaní šifier a komplikovaným porovnávaniam získaných výsledkov v rámci celej siete. Ak dôjde k nájdeniu tzv. bloku s Bitcoinami (počet Bitcoinov v nájdenom bloku klesá úmerne podľa počtu ťažiteľov a času), je nutné dešifrovať a porovnávať výsledky v zložitom algoritme. Ak všetko sedí tak ako má, Bitcoiny sa pripíšu človeku, ktorý túto dekryptovaciu operáciu vykonal. (Zdroj: https://sk.wikipedia.org)

Zaujímavým kompromisom, ktorý veľa nestojí a dokáže naozaj zarobiť je ťažba v cloude. V nasledujúcich pár riadkoch si predstavíme dve služby, ktoré sú jednotkou na trhu a do ktorých sa oplatí investovať a následne zožínať zisk. Do oboch služieb sme investovali a neľutujeme 😉 Zárobok ako taký s odvíja od vynaloženej (zakúpenej) energie a podľa hodnoty Bitcoin v ťažiacom dni.

Mena, stále rastie, tým pádom, čím skôr investuješ, tým skôr zarobíš 🙂
Klikni a prezri si vývoj hodnoty tejto meny, počas pár mesiacov
(9.7.2016… 1BTC = 650$) Dnes už viac ako 11 000$, čo je niekoľkonásobne viac.

 

Ak ti bude z nasledujúcich riadkov niečo nejasné, napíš nám na Fanpage TheWeb.sk a my ti s radosťou pomôžeme 😉

 

#1 Genesis Mining
(https://www.genesis-mining.com)
Spoločnosť založená v roku 2013, od tohto roku začiatok práce s bitcoinami a ich predajom a kúpou na burzách. Neskôr vybudovanie viacerých datacentier na Islande. Datacentrá sú naplnené “strojmi”, ktoré ťažia bitcoin. U tejto spoločnosti si je možné zakúpiť istú veľkosť výpočtovej sily na ťaženie bitcoinu. Stačí sa zdarma zaregistrovať a zvoliť si jeden z dostupných plánov.

Základná cena ťaženia sa odvíja aj od meny, ktorú budeš chcieť ťažiť. Ťaží sa každý deň a zisky ti chodia do tvojej peňaženky. Nevieš si ju založiť? My ťa to naučíme! Balíkov je naozaj veľa, takže je len na tebe, ktorý z nich si vyberieš. Určite okrem Bitcoin odporúčame aj Ethereum, Monero,a lebo Zcash.
Po registrácii a prihlásení si stačí kliknúť UPGRADE HASHPOWER vybrať si požadovaný výkon dať Continue a zaplatiť 😉

Nezabudni využiť 3% ZĽAVU z akejkoľvek objednávky 😉

KÓD: tkyS6x
(zadáva sa po stlačení Continue)

bitcoin-tazba-genesis-mining

Po zaplatení je nutné si ešte pridať do svojho účtu Bitcoin peňaženku, kam sa budú bitcoiny ťažiť. Cez My Account > Settings > Wallets

bitcoin-tazba-genesis-mining-penazenka

Ukážka z ich datacentier 😉

 

 

#2 HashFlare
(https://hashflare.io)

Táto spoločnosť bola taktiež založená v roku 2013 so skúsenosťami s Bitcoin burzou. Následná stavba datacentier v estónsku. Kúpa výpočtovej sily u tejto spoločnosti je na jeden celý rok. Pričom sa ti každý deň pridáva zárobok na tvoj zostatok na účte.

Najvýnosnejšie riešenie SCRYPT CLOUD MINING, ktoré začína na sume 7.50$.
V porovnaní s genesis mining (spomínanej vyššie), je to síce menej ale aj menšia výpočtová sila (tým pádom aj menšie zárobky).
Po registrácii a prihlásení sa nakupuje nasledovne:
Buy Hashrate Scrypt>Výber množstva výpočtovej sily > Proceed> potom sa už len vyberá platobná metóda (Select payment Method) a zaplatí sa.

bitcoin-tazba-hashflare

Pridanie svojej bitcoin peňaženky sa realizuje cez:
Settings > tam sa zadá BTC Wallet (tvoja adresa peňaženky) a stlačí Save

bitcoin-tazba-hashflare-penazenka

Tu ako pri genesis-mining nie je automatická platba, treba si cez tlačidlo WithDraw na úvodnej stránke nechať zaslať zárobok. Zaslanie je automatické cez systém, všetko bude po tvojom potvrdení zaslané do 15tich minút 🙂

Chceš si kúpiť Bitcoin? Začni s nami a získaj BONUS.

 

Ak si nevieš s niečim rady, radi ti pomôžeme, aby tvoje zárobky rástli k výšinám 🙂
Kontaktuj nás prosím na našej Fanpage TheWeb.sk

 

My už investované máme, pridajte sa k nám 🙂Zdieľať