Aký vybrať hosting

Aký vybrať hosting

Výber hostingu nie je nikdy jednoduchý, hlavne vtedy ak začínate po prvýkrát a nemáte skúsenosti. Chcete aby sa váš web rýchlo načítaval a veľa nestál.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej, alebo si prejdite na spod stránky pre skvelú odmenu!

 

Pred pár rokmi som stál pred touto istou otázkou. Hľadanie hostingu pre pre celkom náročnú webovú aplikáciu nebol veru jednoduchý. Peňazí som na utrácanie nemal (kto v tejto dobe má?) a tak som sa rozhliadal po celom internete. Okrem slovenských a českých poskytovateľov som mal prehľad aj o zahraničných ponukách, ale nič ma v tej dobe neoslovilo. Buď bola služba príliš drahá, mala zlé referencie, alebo jednoducho som jej neveril.

Už som prestával mať nádej až jedného som narazil na v celku zaujímavý web. Zaujal ma rôznymi súťažami a nízkymi cenami, bolo mi to v skutku veľmi podozrivé, keďže kto by niekomu niečo dával za objednávku? Kto by ponúkal také služby za takú nízku cenu? Veru, neveril som a chcel som tento web okamžite zavrieť, ale keďže som mal čas, prečítal som si čo to o ich začiatku, pozrel som si ich Facebook stránku, kde som videl samé pozitívne ohlasy. Začínalo sa mi to páčiť a tak ešte ďalší nasledujúci týždeň som si čítal informácie na ich stránke, dokonca som sa pýtal na rôznych fórach. Keď som bol už dostatočne presvedčený, dal som sa do toho, hosting si objednal. Všetko prebehlo v poriadku, mal som slovenskú doménu a keďže som vtedy ešte len začínal, nevedel som ako ju napojiť na hosting (bolo 02:31 nad ránom), tak som si povedal, že pôjdem na ich stránku a nájdem nejaký rozumný návod… Po návšteve som ostal prekvapený, uvidel som možnosť Zákaznícka podpora klikol som na ňu (aj keď som očakával oznam v podobe SME OFFLINE) po načítaní, mi naraz niekto napísal, bol to technik z ich zákazníckej podpore. Môj problém bol vyriešený do 2 min. takže 02:35 mi web fungoval bez akýchkoľvek problémov.

 

Koľko som platil za webhosting?

  • bolo to pre mňa prekvapujúcich cca. 13-€ ročne

 

Aké som mal obmedzenia?

  • v skutku žiadne, na web som si toho mohol nahrať koľko som chcel a to isté platilo aj pre Mysql databázu
  • už pri objednávke písali že ponúkajú neobmedzený priestor a čo sľúbili aj splnili!

 

Aká spoločnosť si takéto niečo môže dovoliť?

  • jednalo sa o spoločnosť WEDOS, ktorý je okrem iného Najväčší hosting v ČR

 

Používate ešte ich služby?

  • samozrejme a nechcem meniť, dokonca aj tento web beží u nich! Však je rýchly?

 

Môžem si ešte objednať ich služby?

  • jasné, stačí kliknúť sem!

 

Nemáte nejakú zľavu na ich služby?

  • Myslím si, že ich služby sú aj bez zľavy veľmi lacné, ale tak nech sa páči:
  • Kód kupónu WEDOS25THEWEB úspora 25% jedine s naším webom!!!!

 

Spoľahnite sa na kvalitu hostingových služieb od spoločnosti WEDOS

 Zdieľať