Kugoo S1 reálne skúsenosti a recenzia po 1000 km

Kugoo S1 reálne skúsenosti a recenzia po 1000 km

Od publikovania prvého článku Kugoo S1 reálne skúsenosti a recenzia prešiel už nejaký čas, tak som sa rozhodol napísať, ako sa kolobežke darí po 1000 km, v čase písania tohoto článku už 1233 km.

Od publikovania sa toho moc reálne nezmenilo, kolobežka jazdí a poslúcha, už je aj pekne rozhýbaná, takže skladanie a rozkladanie ide ako po masle. Jediné čo má naviac je pár škrabancov a je o niečo viac špinavá.

Väčšina z tých 1233 km boli cesty do kopca 15 stupňov a viac, pri mojej váhe  váhe cca. 90 kg, to šľapalo rýchlosťou 11 km/h. Takáto jazda dáva zabrať nielen motoru, ale aj samotnej batérii, tá už po prejdení 1000 km začala vykazovať známky použitia a už nemala takú výdrž, ako na začiatku, prešla síce veľa km, ale do kopca to už prestala zvládať.

 

Keďže kolobežka bola kupovaná u oficiálneho distribútora pre Slovensko, SCOO.sk, tak som napísal na podporu a opýtal sa na možnosť výmeny baterky. Mal som šťastie, mali ju akurát na sklade (nemusel som čakať na batériu z Číny), tak som si ju kúpil  a nechal aj vymeniť. Ukázali mi postup výmeny a starú batériu mi dali, že ak by chcem, môžem si ju za jazdy odmontovaním dvoch šróbikov vymeniť (nikdy človek nevie, či nebude aj tých pár kilometrov naviac užitočných).

 

Odteraz jazdím na tejto novej a kolobežka funguje, tak ako doteraz, bez problému. Žiadne defetky, ani znateľné opotrebenie, aj keď musím uznať, že to zadné koliesko je dosť vyšúchané, ale to bude tým, že pri jazde z kopca dostáva pri manuálnom brzdení riadne zabrať 😀

Touto ďalšou recenziou by som rád poukázal na fakt, že za cenu okolo 300€ sa táto kolobežka KUGOO S1 naozaj oplatí, dobre sedí na ceste a dá sa naňu naozaj spoľahnúť.

 

A kto by chcel, môže využiť kupón v hodnote 5€ na nákup na SCOO.SK – oficiálneho distribútora kolobežiek KUGOO v Slovenskej republike.

Kupón: TH384OKZdieľať