Tip na hru Tappy Brain Party!

Tip na hru Tappy Brain Party!

Je veľmi dobre známe, že každý si rád užíva party, čo dokazuje aj ďalšia hra s názvom Tappy Brain Party z dielne slovenského študenta, ktorý vystupuje pod menom Sekip Games. Táto hra ponúka netradičný party zážitok so zombie tematikou,kde bude tvojou úlohou ochrániť svoj mozog pred hladnými zombie.

Tappy brain screen

Ako je možné predpokladať hra patrí medzi endless ťukacie hry, ale ľahká určite nie je. Na rozdiel od iných Flappy a Tappy hier sa snaží vyhnúť stereotypu, pretože má stúpajúcu náročnosť v závislosti od dĺžky hrania a takmer v každom momente sa snaží testovať tvoj postreh a reakcie. Zaujme ťa aj dynamicky sa meniacim pozadím a chytľavou hudbou.

Ovládanie je jednoduché, stačí ťuknúť na vyznačenú plochu,  v momente, keď sa v nej nachádza padajúci mozog, ktorý tak zachrániš. Miesto ťuknutia určuje smer jeho ďalšieho pohybu a preto by si si ho mal aj dobre naplánovať. Postupom času sa v hre totiž začnú objavovať rôzne nástrahy ako sliz, vybiehajúce ruky, ktorým sa musíš vyhnúť alebo ich zneškodniť. Pomalá či nesprávna reakcia má za následok záhubu. Čím dlhšie dokážeš vydržať, tým viac bodov a ocenení získaš.

V prípade, že dosiahneš bonus alebo budeš zachytávať mozog v spodnej časti vyznačenej plochy, dokážeš počet nahraných bodov zdvojnásobiť. Okrem toho v hre nájdeš aj on-line tabuľky najlepších hráčov.


Tappy Brain Party Screen

Počas celej hry môžeš zbierať malé mozočky, za ktoré si potom kupuješ nové typy mozgov či novú hudbu. Pokiaľ si však myslíš, že nedokážeš nazbierať potrebné množstvo mozočkov na odomknutie nového obsahu nezúfaj. Za každých 10 získaných bodov budeš odmenený jedným mozočkom. Celá hra je na Google Play dostupná zadarmo a neobsahuje žiadne in-app nákupy.

Dokopy v nej nájdeš 25 rôznych mozgov, 5 piesní a 35 ocenení. Tak čo? Ako dlho dokážeš ochrániť svoj mozog ty? Tuto skvelú hru stiahneš kliknutím SEM!Zdieľať