Nakŕm hladných žralokov s hrou Vegetables Sharks!

Nakŕm hladných žralokov s hrou Vegetables Sharks!

To že žraloky majú radi mäso, o tom niet pochýb, videl si ale niekedy žraloka, čo si pochutí radšej na zelenine? Že nie? V hre Vegetables Sharks sa presvedčíš, že tomu nemusí byť tak. Ide o ďalšiu skvelú hru slovenského herného štúdia Sekip Games. Hra poteší peknou grafikou, zábavnými zvukmi a ver tomu, že precvičí aj tvoje reflexy. Princíp hry je jednoduchý, žralokovi nesmieš dovoliť zjesť nič iné okrem zeleniny.

Ako hrať:

Žraloky netušia čo sa v sudoch skrýva, len ty to vieš! Niekedy preto váhajú, či chcú sud zjesť. Dotkni sa žraloka a priprav ho na jedenie alebo mu v ňom zabráň. Ak sa v sude nachádza zelenina, žralok musí jesť. V prípade, že chce zjesť niečo iné ako zeleninu, nedovoľ mu tak vykonať! Aby si žralokov dokázal pripraviť, musíš si zapamätať čo sa skrýva v sudoch. Buď preto neustále v strehu a pomôž žralokom zjesť všetku zeleninu!

Vegetables Sharks je pamäťová hra určená pre malých aj veľkých. Rozvíja tvoju pozornosť, postreh a pamäť. Využi teda svoje pamäťové a postrehové schopnosti k nakŕmeniu čo najviac žralokov a uži si túto zábavnú hru!

SŤAHUJ TU!

Ďalšia super hra od tohto štúdia Tappy Brain Party

 Zdieľať