Ako získať Bitcoin zdarma?

Ako získať Bitcoin zdarma?

Ako sa hovorí… “Nič nie je zdarma”. To ale neplatí to Bitcoine. Ten je možné získať aj spôsobmi, pri ktorých sa vôbec nenarobíte. Stačí len párkrát kliknúť a malé množstvo bitcoinov je tvoje 🙂

Vyskúšali sme množstvo rôznych stránok a vybrali sme viacero, z ktorých sme mali najvyššiu ziskovosť.

1. stránka FreeBitcoin

 

Tá po registrácii ponúka nasledovné možnosti:

  • každú hodinu je možné získať obnos bitcoinu zdarma jediné čo treba je stlačiť tlačidlo ROLL vygeneruje sa náhodné číslo a podľa tabuľky pridelí obnos.
  • svoju výhru je možné si aj znásobiť, v sekcii MULTIPLY BTC. Stačí si presne tipnúť, či vygenerované číslo bude väčšie ako 5250, alebo menšie ako 4750. Vklad je na osobnom rozhodnutí. Okrem iného je možné hrať aj o JackPot pri páde čísla 8888.
  • každých 7 dní je možné vyhrať v lotérii (sekcia LOTTERY). Do nej sa dá zapojiť kúpou, alebo ziskom  lístočkov. Čím viac lístočkov, tým vyššia šanca vyhrať. JackPot v loterii sa navršuje vždy, keď si niekto kúpi lístoček.

Na prevod na svoju bitcoin peňaženku je nutné si v sekcii PROFILE nastaviť svoju bitcoin adresu, kam sa bitcoiny budú posielať.
Tie je možné si posielať buď manuálne, alebo si nastaviť automatické vyplácanie.

2. stránka BTCclix

Ide o stránku, kde získavaš istý obnos BTC za klikanie na reklamy. Adresu svojej peňaženky si tu ukladať nemusíš, stačí zvoliť Withdraw a poslať si to tam, kam potrebuješ.

A v neposlednej rade MoonBitcoin,

v nej stačí zadať adresu svojej peňaženky, či e-mailovú adresu a “zbierať” obnos BTC každých 5 minút. Na tejto stránke sú aj rôzne bonusy a odmeny za prihlásenie, preto neváhaj a registruj sa 🙂

 

Nejde samozrejme o tisícové zisky 🙂 Je to fajn hlavne na zoznámenie sa s menou Bitcoin a pri zabíjaní nudy, keďže to nezaberie viac ako pár sekúnd 😉

Ak chceš Bitcoin ťažiť, prečítaj si:
Ako ťažiť/získavať bitcoiny – pasívny príjem

 Zdieľať